Filmy dla najmłodszych

Męskie Granie 2019 Żywiec

Foto: Darek Filek Filozof

O nas

Ritmo Bloco

Otwarta szkoła i grupa samby batucady działająca w Warszawie od 2012 roku prowadzona przez Mikiego Wieleckiego, lidera grupy perkusyjnej Ritmodelia. Ritmo Bloco to zgrana grupa ludzi uczestnicząca w koncertach, warsztatach, wspólnych wyjazdach i środowiskowych imprezach. Miesiące intensywnej pracy według oryginalnych wzorów z Brazylii zaowocowały rozwojem zespołu Ritmo Bloco, który mimo stosunkowo krótkiej historii zapraszany jest na występy na międzynarodowych festiwalach (np. Karneval der Kulturen w Berlinie, Bom Dia Brasil w Warszawie, Warszawskie Wielokulturowe Street Party, drumpoint Slovakia w Nitrze), do oprawy wielkich imprez sportowych (np. otwarcie Specjalnych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, Business Run Warszawa, Bieg Kobiet, BMW Półmaraton Praski) jak i do realizacji telewizyjnych (Świat się Kręci, The Voice of Poland, najnowszy teledysk Kayah "Po co"). Zespół wystąpił także na Światowych Dniach Pokoju na Dąbrówce 2013, Festiwalu Port Wola 2013 i 2015, Festiwalu Raban w Obornikach Śląskich 2013, 2014 i 2015 oraz podczas 24.Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizuje jedyny w tej części Europy zimowy festiwal samby – Samba Grzeje. Ubiegłoroczny festiwal zgromadził ponad 100 uczestników z Polski i zagranicy! Zespół współpracuje również z Urzędem Miasta Warszawy w ramach projektu Dzielnica Wisła.
W 2018r. ukazała się debiutancka płyta Ritmo Bloco zatytułowana Nieznośna lekkość bitu, na której oprócz utworów granych przez zespół pojawiła się piosenka Go go to be on time nagrana razem z Brass Federacją.
Zespół pojawił się także gościnnie na nowej płycie Voo Voo „Za niebawem”, która ukazała się 15 lutego 2019r.

Dla najmłodszych

"Wesołe rytmy" - Roda de samba / rytm / melodia

"Wesołe rytmy" - Batucada / puls / tempo

"Wesołe rytmy" - Body percussion cz.1 / funk / solówka

Proponujemy

koncert

REGULARNE ZAJĘCIA

Prowadzimy regularne zajęcia dla grup początkujących w każdy wtorek o godzinie 18:00

koncert

WARSZTATY

Organizujemy warsztaty gry na bębnach i innych instrumentach perkusyjnych dla każdej grupy wiekowej (dzieci, młodzież, dorośli) w dowolnym trybie: jednodniowe, weekendowe, tygodniowe, wyjazdowe.

koncert

KONCERTY

Jesteśmy największą grupą samby batucady w Polsce, posiadającą bogate doświadczenie sceniczne. Gramy na ulicznych paradach, w klubach, na imprezach wszelkiego rodzaju: charytatywnych, sportowych, lokalnych, na festiwalach.

Kalendarium

RITMO BLOCO feat. BRASS FEDERACJA

Nieznośna lekkość bituKontakt

Informacje, zapisy, regularne zajęcia, Band Leader

Miki Wielecki

Koncerty, warsztaty dla grup, booking, media

 
     

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

captcha

Wpisz kod z obrazka

TOP